Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 226 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | 2 карбідні гравіальні насадки; 1 алмазний гравіальний наконечник; Декоративні шаблони для гравіювання. |
| Потужність | 0,035 |
| Особливості | 5 режимів роботи; Змінні карбідні насадки; Мережеве харчування. |
| Батьківщина бренду | США |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 015,88 ₴

