Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шурупокрут; картонна коробка; інструкція з експлуатації; гарантійний талон; |
| Максимальний крутний момент | 40 |
| Особливості | Призначення для гіпсокартону для дому та дачі; Функція реверсу є; Регулювання обертів є; Регулювання крутного моменту 20+1; Підсвітка робочої зони є |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 543,75 ₴






