Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.25 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 150 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Акумулятор для обприскувача; Паковання. |
| Макс. ємність акумулятора | 8 А·год |
| Напруга | 12 В |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774,82 ₴

