Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.82 кг |
| Висота | 133 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Акумулятор Battery Power 18 В / 5,0 А·год (1 шт.); Зарядний пристрій, Швидкозарядний пристрій Battery Power 18 В (1 шт.). |
| Особливості | Ємність акумулятора 5000 мА·год; Напруга 18 В; Сумісність Karcher 18 В; Час заряджання 94 хв/143хв; Можливість кріплення на стіну; Автоматичне зберігання; IPX5 — захищений від струменів води з усіх боків; Ефективне керування температурою. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 773,95 ₴




