Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 330 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Реноватор акумуляторний; Пиляльні диски 2 шт., Шліфувальний диск, Абразивні матеріали; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Напруга | 18 В |
| Батьківщина бренду | Польща |
| Колір | Чорний з жовтогарячим |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 184,78 ₴






