Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.43 кг |
| Висота | 254 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут; Додаткова ручка; Кліпса кріплення на ремінь; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 80 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 959,60 ₴







