Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 212 мм |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Шурупокрут; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання. |
| Максимальний крутний момент | 60 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 587,64 ₴







