Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 30 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Гайковерт; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Паковання. |
| Максимальний крутний момент | 180 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 573,74 ₴








