Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.13 кг |
| Висота | 208 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шурупокрут; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 50 |
| Особливості | Режими роботи безударний; Регулювання крутного моменту 20+1; Напруга акумулятора 18 В. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 311,67 ₴





