Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 405 мм |
| Діаметр диска | 125 |
| Довжина | 295 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Бороздодел; 2 алмазні диски; Ключ для фланцевої гайки; Перехідник для під'єднання пилососа (1); Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 1,32 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 629,44 ₴





