Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.98 кг |
| Висота | 335 мм |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 6.3 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумуляторна викрутка Einhell TE-DY 18 Li — Solo; магнітний тримач біт; Металевий гак для кріплення на ремінь; Пластиковий кейс;Без зарядного пристрою й акумуляторів.; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 4,5 |
| Потужність | 18 |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 089,69 ₴









