Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 44 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 65 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Циркулярна електрична пила 1300 Вт; Пиляльний диск 185 мм (24T); Паралельний упор; Ключ для заміни диска; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 185 мм |
| Потужність | 1300 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Регулювання кута різання 0-45 град; Регулювання глибини пропилювання; Захисний кожух диска; Ергономічна ручка |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Колір | Жовтий з чорним |
| Частота обертів холостого ходу | 5300 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 168 ₴






