Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 25.4 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 80 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Пила циркулярна; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 235 мм |
| Потужність | 2200 |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | Виконування: настільне |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Частота обертів холостого ходу | 4200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 524 ₴






