Якщо вам необхідно свердліти з максимальною точністю, інтернет-магазин Ромб рекомендує звернути увагу на настільний свердлильний верстат. Продуктивність роботи доводить встановлений універсальний мотор на 710 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 281 мм |
| Довжина | 744 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 327 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 052,49 ₴

