Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Висота | 310 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 48 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 65 мм |
| Довжина | 290 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пильний диск/Optiline Wood, 190x30x2,0 мм, 162 608 641 184; Патрубок для пилососа/(№ et 2 610 925 244); Торцевий ключ/(№ et 1 907 950 006). |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 190 мм |
| Потужність | 1800 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Число обертів холостого ходу в хв 2300 — 5000 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Частота обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 450,35 ₴

