Будівельний майстер універсального напрямку стикається із завданнями різної складності. Для їхнього безперешкодного рішення варто застосовувати Дриль GBM 1600RE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Діаметр свердління металу | 16 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Макс. частота обертання шпинделя | 630 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 16 мм |
| Потужність | 0,85 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Бездраль забезпечена потужним і надійним двигуном; D-подібна ручка може повертатися на 360 градусів, що робить робочий процес набагато комфортнішим; Функція реверсу дає змогу витягти свердло з матеріалу під час заклинювання. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 182,88 ₴

