У господарстві будь-якого домашнього майстра або неперевершеного будівельника неодмінно знайдеться такий електричний інструмент як дриль. З її допомогою Ви зможете повісити картину або полицю, просвердлити бетонну або цегляну стінку й багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Макс. частота обертання шпинделя | 2600 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 10 мм |
| Потужність | 0,6 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Дриль обладнаний швидкозатискним патроном — для швидкої та легкої зміни обладнання; Невеликі габарити та мала вага інструмента роблять роботу комфортнішою. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 487,55 ₴

