Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Вага | 24.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Висота | 690 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 55 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 80 мм |
| Довжина | 1000 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Стіл; Пиляльний диск, Expert for Wood, 254x2,5/1,8x30 мм; Металева підставка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 254 мм |
| Потужність | 1800 |
| Особливості | Оброблюваний матеріал — для дерева; Тип встановлення — настільний; Розширення столу; Матеріал столу — сталь; Клас — професійний; Розмір робочого стола — 555x555 мм. |
| Кут нахилу відрізного диска | 45 град |
| Частота обертів холостого ходу | 4300 об/хв |
| Частота тока | 0 Гц |
| Ширина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 249,87 ₴




