Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 1,5 |
| Діаметр патрона | 0.25 мм |
| Діаметр свердління дерева | 5 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Викрутка; Кабель Micro USB (1607000CG9); Валіза; 8 біт + бітотримач; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Максимальний крутний момент | 5 |
| Макс. ємність акумулятора | 1.5 А·год |
| Особливості | Працює від Li-ion акумулятора 3.6 V 1.5 Ah, який заряджається за допомогою Micro-USB кабелю за 1.5 години до 100 відсотків. Сумісний зі стандартними з/у та адаптерами USB. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 897,71 ₴




