Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 6.35 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шурупокрут; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Паковання. |
| Максимальний крутний момент | 12 |
| Потужність | 650 |
| Особливості | Тип патрона под биту (1/4") |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 335,37 ₴







