Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 291 мм |
| Довжина | 386 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 14 мм |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 12 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дриль; Обмежувач глибини свердління; Передня ручка; Інструкція; Пластиковий кейс. |
| Макс. частота обертання шпинделя | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 13 мм |
| Потужність | 0,8 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 749,63 ₴

