Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 0 мм |
| Діаметр свердління дерева | 32 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дриль; Швидкозатискний патрон 13 мм; Додаткова ручка; Інструкція; Картонна коробка. |
| Макс. частота обертання шпинделя | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 13 мм |
| Потужність | 0,75 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 240,68 ₴



