Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.77 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумулятор; Паковання. |
| Макс. ємність акумулятора | 4 А·год |
| Особливості | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 948,51 ₴


