Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.49 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Коробка; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498,85 ₴


