Інструментів на сьогодні винайдено чимало, але серед них є лише кілька, без яких дійсно не обійтися в господарстві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 66 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 16 мм |
| Висота | 310 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 50 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 66 мм |
| Довжина | 250 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила дискова; Паралельний упор; Пластиковий кейс; Ключ; Диск/ТСТ 20 зуб/на дюйм; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 190 мм |
| Потужність | 1 400 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Тип ручна; Можливість використання з напрямною; Захист від випадкового запуску; Регульований нахил; Блокування шпинделя; Індикатор мережевого увімкнення; Кут нахилу пили 45 град. макс. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Частота обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 798,42 ₴






