Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 60 |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | 2 Li-Ion батареї; Зарядний пристрій; Кейс; Документація |
| Максимальний крутний момент | 65 |
| Потужність | 340 |
| Батьківщина бренду | США |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 748,90 ₴



