Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж акумулятора | 18 В |
| Висота | 164 мм |
| Діаметр диска | 115 |
| Довжина | 309 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Болгарка (вуглецева шліфмашина) акумуляторна Einhell TE-AG 18/115-2 Li — Solo; Розкішність користувача; Гарантійний талон |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 147 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 855,71 ₴





