Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 65 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 85 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила дискова; Пиляльний диск; Паралельний упор; Затискач; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 235 мм |
| Потужність | 2050 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Тип ручна; Оберти двигуна 5300 об./хв. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут нахилу відрізного диска | 45 град |
| Частота обертів холостого ходу | 5300 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 460,75 ₴


