Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 37 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 55 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Твердосплавний пиляльний диск; Шестигранний ключ; Перехідник для видалення пилу; Паралельний упор. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 165 мм |
| Потужність | 1200 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Легка заміна диска/інструменту завдяки блокуванню шпинделя. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут нахилу відрізного диска | 45 град |
| Колір | Синій |
| Частота обертів холостого ходу | 5200 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 893,31 ₴



