Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Максимальний крутний момент | 50 |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Потужність | 500 |
| Особливості | Акумуляторний шурупокрут 20 В із безщітковим двигуном, патроном 10 мм, двошвидкісним (0-450/0–1800 об/хв), крутний момент 50 Нм — 20+1 режим для точного настроювання. |
| Батьківщина бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199,90 ₴





