Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Акумуляторний дриль-шурупокрут; Інструкція користувача; Гарантійний талон. *без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Максимальний крутний момент | 65 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869,31 ₴



