Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.065 кг |
| Висота | 209 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 65 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Максимальний крутний момент | 63 |
| Особливості | Патрон швидкозатискний з Auto-Lock 13 мм |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 577,44 ₴

