Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут; Зарядний пристрій; Кейс; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 64 |
| Макс. ємність акумулятора | 5 А·год |
| Особливості | Тип — прямий; Режими роботи — безударний, ударний; Функції та можливості — реверс, регулювання крутного моменту. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 139,99 ₴


