Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 237 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | 2 акумулятори 18 V 2 Ah| Зарядний пристрій GAL 18V-20| Кейс Carry Case; Інструкція користувача; Гарантійний талон. | Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSB 183-Li |
| Макс. ємність акумулятора | 0 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 079,29 ₴







