Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; АКБ 18 В, 2 А·год — 2 шт.; Зарядний пристрій; Пластиковий кейс |
| Максимальний крутний момент | 50 |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Особливості | Індикатор заряду акумулятора |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 993,10 ₴







