Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.54 кг |
| Габарити | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Нівелір лазерний BOSCH UniversalLevel 3 Basic |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 963,40 ₴


