Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 0.72 кг |
| Габарити | |
| Висота | 122 мм |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Комплектація | В комплект входить батареї і перехідник до штатива. |
| Особливості | Нівелір використовується в процесі внутрішнього оздоблення приміщень для розмітки вертикальних і горизонтальних поверхонь; Модель обладнана вбудованим бульбашковим рівнем — для попереднього вирівнювання. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 685,23 ₴



