Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.06 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; Валіза; Акумулятор — 2 шт.; Зарядний пристрій. |
| Максимальний крутний момент | 30 |
| Макс. ємність акумулятора | 1.5 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 991,50 ₴


