Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 198 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; Пластиковий Кейс; Зарядний пристрій GAL 1115 CV; АКБ 18 В, 2 А·год - 2 шт; Документация. |
| Максимальний крутний момент | 20 |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Особливості | Реверс; Регулювання швидкості. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 845,32 ₴




