Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.73 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Комплектація | Зарядний пристрій для Bosch; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Особливості | Сумісність 36V Power For All |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 153,78 ₴

