
Шліфмашина кутова акумуляторна Bosch Professional GWS 18V-11S акб 1x5Аh + кейс + ЗП GAL1880CV
14 308,57 ₴
- В наявності
- Код: 000252390
+380 (93) 471-19-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вольтаж акумулятора | 18 В |
| Висота | 118 мм |
| Діаметр диска | 125 |
| Довжина | 325 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шліфмашина; 1 акб GBA 18V 5.0Ah; З/у GAL 1880 CV Professional; Додаткова ручка; Затискна гайка; Захисний кожух; Кріпильний фланець; Кейс L-BOXX 136; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Макс. ємність акумулятора | 5 А·год |
| Потужність | 1,1 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 308,57 ₴

