Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.64 кг |
| Габарити | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Нівелір лазерний; Батареї/2 AAA; Посібник з експлуатації; Паковання. |
| Особливості | Зелений промінь; Дальність вимірювань 0.15 м -20 м; Одиниця виміру: дюйма, фута, метра; Постійна напруга 1.5 В; Живлення 2 AAA. |
| Батьківщина бренду | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 798,62 ₴






