Світ стрімко змінюється. На щастя, модернізація косувалася й будівельних інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 0 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Комплектація | Шурупокрут; Бита; Перехідник; Без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Максимальний крутний момент | 220 |
| Особливості | Конструкція — пістолетна; Реверс; Імпульсний механізм; Ударний режим; Частота ударів 3400 хв-1; Звуковий тиск 93 дБ (А); Звукова потужність 104 дБ (А). |
| Батьківщина бренду | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 898,61 ₴




