Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шурупокрут; Біта/двобічна; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 24 |
| Потужність | 18 |
| Особливості | Тип патрона швидкозатискний; Рівень вібрації (похибка) 1.5 м/сек2; вага 1.3 кг без акумулятора, 1.7 кг загальна. |
| Батьківщина бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 398,66 ₴



