Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.58 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 355 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Стрічкова шліфувальна; пилозбірник; 3 шліфувальні стрічки P80; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 347,37 ₴









