Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 390 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шабельна пила; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 869,61 ₴

