Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 291 мм |
| Довжина | 386 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Сегментований пиляльний диск; Шліф-підошва; Шліфувальні листи (6 pc); Обмежувач глибини; Ключ шестигранник; Документація; Картонна коробка. |
| Потужність | 130 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 309,47 ₴

