Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 380 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Реноватор; Пиляльне полотно/(85 мм, ACZ 85 EB; HCS для деревини, 32 x 40 мм, AIZ 32 EPC); Шліфувальні листи/(93 мм, AVZ 93 G; дельта); Кейс; Обмежувач глибини; Шестигранний ключ; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 517,55 ₴









