Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Загальні | |
| Вага | 0.156 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 73.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Батьківщина бренду | Мексика |
| Колір | Оранжевий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴



