Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 36 мм |
| Діаметр свердління металу | 16 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль електричний; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Крутний момент | 120 Нм |
| Макс. частота обертання шпинделя | 1000 об/хв |
| Потужність | 1,2 |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | Оптимальна потужність — 1200 Вт; Суцільнометалевий ключовий патрон 16 мм; Легкий доступ до вугільних щіток; Дві бічні ручки для зручності використання; Корпус з алюмінієвого сплаву |
| Батьківщина бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 298,90 ₴

